Posty Edukacyjne

Edukacja pacjenta to ważna część pracy gabinetu stomatologicznego. Skorzystaj z przygotowanych postów, aby lepiej zadbać o swoich pacjentów. Posty przygotowane są do zamieszczania na profilach FB. Wystarczy pobrać grafiki oraz opisy postów. Grafiki przyciągną uwagę pacjentów, a przygotowane teksty pozwolą poznać temat dokładniej. W tekstach zamieściliśmy linki do filmów instruktażowych dostępnych na naszej stronie dla jeszcze lepszej edukacji.

POSTY – NADWRAŻLIWOŚĆ

POSTY – PRÓCHNICA

 • Nauka Mycia Zębów

  Zęby mleczne i tak wypadną więc nie trzeba o nie szczególnie dbać. MIT! Od tego jaki jest stan zdrowia zębów mlecznych zależy późniejszy stan zębów stałych , i to jest fakt.
  Czytaj więcej »
 • Płukanie Jamy Ustnej

  Czy wiesz, że jedynie 20% powierzchni jamy ustnej stanowią zęby? Chroni je oczywiście pasta do zębów. A co z pozostałymi 80 %? Czy można je zabezpieczyć ?
  Czytaj więcej »
 • Technika Szczotkowania

  Płytka bakteryjna i pokarm mogą osiadać między zębami, co może prowadzić do chorób dziąseł, próchnicy i nie tylko. Technika szczotkowania jest bardzo ważna dla Twojego zdrowia.
  Czytaj więcej »
 • Nitkowanie

  Nie ma mowy o kompleksowej higienie jamy ustnej bez nitkowania.
  Czytaj więcej »
 • Rola Fluoru

  Demineralizacja szkliwa po spożyciu węglowodanów następuje 2x wolniej przy stosowaniu pasty z fluorem.
  Czytaj więcej »
 • Fluor W Paście

  Fluor jest niezmiennie złotym standardem w profilaktyce próchnicy. Wzmacnia szkliwo, wspomaga remineralizację, chroni przed szkodliwym działaniem kwasów wytwarzanych przez bakterie.
  Czytaj więcej »

POSTY – PRÓCHNICA